Gry biznesowe – strona prywatna konsultanta

Profesjonalne symulacje i ćwiczenia integracyjne

Najnowsza symulacja na szkolenia zamknięte – warsztat dla coachów

Wpisy / 3 czerwca 2017 /

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niekomercyjnych i sektora publicznego od zeszłego roku udostępniliśmy grę menedżerską: Ekstremalne rozgrywki w szalonym wariancie gry w Kula Sferyczna (Wstępna nazwa symulacji jest do poprawki – ale pokazuje przebieg zadania.)
Proponowaną grę stosujemy na szkoleniach z kreatywności, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej wykorzystanie to Interpersonalne Warsztaty Z Obsługi Klienta.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres symulacji: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Francja
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, maksymalnie 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: narty – sztuk dziewięć, pistolet do silikonu – sztuk trzy, korektor- sztuk sześć, trochę kalarepy, paczka grafitowych mazaków, szyld meblowy

REFERENCJE
Wyspa Day Spa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Budownictwa Energetycznego EPRO s.c., „EXTERNAL SERVICES” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, CETO KRZYSZTOF WESOŁOWSKI, PONER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY „HANIA” MARIA DOROTA BARCIŃSKA, Zakład Drogowy Jerzy Górny, Powiat Pleszewski, Województwo Wielkopolskie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Gmina Zbąszyń, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu, Fundacja Dobroczynności „Zyzio” , Kościelne Stowarzyszenie Nowa Kultura , Parafia Rzymskokatolicka św. Szczepana, Społeczno – Kulturalny Klub Rowerowy „TRYBIK”, Stowarzyszenie Edukacji i Postępu „Step”, Stowarzyszenie Pierwsza Warszawska Agenda 21 , Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Troska”, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była też organizowana na studiach podyplomowych „Matematyka”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom chcącym prowadzić grę polecamy wymienione tutaj lektury:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Carpe diem – czyli jak osiągnąć nadzwyczajny sukces w zwyczajnym świecie-Danny Cox, John Hoover
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Lider w każdym z nas. Model powszechnego przywództwa-Horst Bergmann
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Nowa Wieś Lęborska, motel Leśny Ośrodek Szkoleniowy „NAGÓRZYCE”, ulica Drużbackiej 18
  Opłata za udział: 3000 złotych plus VAT. Proponujemy możliwość regulowania w ratach – dziewięć rat.
  W cenie treningu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Wędzony ser kozi grillowany, na rukoli z konfiturą z porzeczek . Zupa: Żurek z jajkiem. Drugie danie: Filet z łososia grillowany,zapiekany pod szpinakiem i serem owczym w towarzystwie szaszłyka ziemniaczanego. Deser: LAVA CAKE-Prawdziwy wulkan smaku z kulką lodów waniliowych na wierzchu. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.